Warning: include(/home/onlineot/public_html/wp-content/themes/graphene/admin/ajax-handler.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/onlineot/public_html/wp-content/themes/graphene/admin/options-init.php on line 30

Warning: include(): Failed opening '/home/onlineot/public_html/wp-content/themes/graphene/admin/ajax-handler.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/onlineot/public_html/wp-content/themes/graphene/admin/options-init.php on line 30
Metro Otobüs Bileti Al » ONLİNE OTOBÜS BİLETİ AL

«

»

Ağu 24

Metro Otobüs Bileti Al

Metro Turizm Otobüs Bileti

Metro Turizm otobüs bileti almak ve firmanın tüm seferlerini görmek için; yukarıdan nereden, nereye ve hangi tarihte gitmek istediğinizi seçerek Ara butonuna tıklayın!

Kredi Kartıyla Online Bilet Almak İçin Tıkla: http://www.onlineotobusbiletial.com

Metro Turizm LogoTüm biletlerine en uygun fiyatlarla http://www.onlineotobusbiletial.com veya iOS ve Android mobil uygulamaları üzerinden ulaşıp güvenle alabileceğiniz, Türkiye’nin onlarca ilini ve ilçesini birbirine bağlayan Metro Turizm Seyahat Organizasyon A.Ş.1992 yılında Galip Öztürk tarafından kurulmuş bir şehirlerarası otobüs firmasıdır. Kurulduğu gün elinde sadece üç adet otobüs bulunan firma, çok kısa bir süre içinde gelişme göstermiş ve araç filosuna her geçen gün yeni araçlar ekleyerek ilerlemiştir. Kurulduğu andan itibaren kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermeyen Metro Turizm, bugünün en büyük otobüs firmaları listesinde yer almayı çok kısa bir sürede başarmıştır. Öyle ki, Metro Turizm henüz 10’uncu yılını bile doldurmamışken bile “Türkiye’nin en fazla noktasına sefer yapan otobüs firması” olarak kendini gösterebilmiştir. İlerleyen dönemlerde, kurum içi organizasyon yapısını geliştirmeyi de ihmal etmemiş ve kalitesini en ücra noktalarda bile aynı standartta tutmaya özen göstermiştir. Sektördeki 20 yıllık tarihinde, milyonlarca yolcusunu sevdiklerine kavuşturan Metro Turizm, Türkiye çapındaki 900’e yakın acentesi aracılığıyla, yolcularına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Metro Turizm’in bugünkü araç filosunda, son model Mercedes Travego (46 ve 54 Koltuklu), Setra (50, 54 ve 75 koltuklu), Man Fortuna (46 ve 54 koltuklu), Temsa Safir (50 koltuklu), Neoplan Starliner (54 koltuklu), Metro Mini (17, 27, 31 koltuklu) gibi otobüsler yer almaktadır.

 

Metro Online Bilet:

Günümüzün sürekli değişen ve gelişen teknolojik imkânlarını, yolcularına sunduğu hizmetlere de yansıtmayı ilke edinen Metro Turizm, yazıhanelerinden yaptığı bilet satışların yanı sıra, İnternet üzerinden de bilet işlemleri yapmayı mümkün hale getirmiştir. Bugün büyük otobüs firmalarında rastlanan ve bilet alacak yolculara zamandan tasarruf kazandıran bu online uygulamalar, yolcularını Türkiye’nin en ücra köşelerine bile ulaştıran Metro Turizm için standart bir uygulama haline gelmiştir. Ayrıca sadece birkaç otobüs firmasında uygulanan yolcu takip sistemini de Metro Turizm’in hizmetleri arasında görmek mümkündür. Sevdiğiniz kişinin yolculuk esnasında nerede olduğunu bilmenizi sağlayan “otobüsteyim” hizmeti sayesinde, o seyahat için alınan otobüs biletinin referans numarasını kullanarak, yolcunuzun o anda nerede olduğunu harita üzerinden görme olanağına sahipsiniz. Tabii ki hem online bilet satın alma işlemi yapabilmek hem de “otobüsteyim” hizmetinden yararlanabilmek için öncelikle Metro Turizm’in üye kullanıcısı olmanız gerekiyor. 

http://www.onlineotobusbiletial.com web sitesinde yer alan “üye ol” butonuna basarak, üyelik için istenen elektronik posta adresi; ad ve soyad; şehir; adres gibi kişisel bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurduğunuzda, Metro Turizm’in diğer yolcularına sunduğu avantajlardan siz de faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye’de gidilmedik bir yer bırakmayacak şekilde, her geçen gün güzergâh ağlarını geliştiren Metro Turizm, yolcularına “Metro Suit” ya da “Metro Class” şeklinde iki tür yolculuk seçeneği sunmaktadır.

 

Metro Suit:

Metro Turizm, yolcularına uçak ve hızlı tren gibi araçlardan daha da konforlu ve daha rahat hizmet verebilmek amacıyla, son teknolojili eğlence sistemleri ile donatılmış olan Metro Suit araçlarını hizmete sunmuştur. 

Koltuklar arasındaki boşlukları ve koltuk genişlikleri ile kendi sınıfındaki araçlardan daha üstün bir konfor sunan Metro Suit araçları, yolcuların kendi evlerindeki rahatlığa yolculuklarında da sahip olabilmelerini hedeflemektedir. Tek başına seyahat etmek isteyen yolcular için düşünülen tekli koltuklar ya da koltuk genişlikleri artırılmış ikili koltuklar sayesinde, şehirlerarası yolculuklar çok daha konforlu hale gelmektedir. Bu araçlarda, İnfotek markasının Seat TV Delux koltuk arkası multimedya eğlence sistemleri yer almaktadır. Bu sistemler, içinde 12 ulusal televizyon ve 3 kapalı devre video kanalı, 1 yol kamerası ve 10’larca film ile 1000’lerce müziği bir arada barındırmaktadır. Ayrıca bu cihazlarda bulunan USB girişi sayesinde, yolcular kendi getirdikleri filmleri seyredip kendi müziklerini dinleyebilir; USB destekli cep telefonlarını şarj edebilir ya da telefon hafızasında yer alan dokümanları izleyebilirler.

Metro Suit araçlarda ayrıca, araç içi 3G İnternet erişimi de yer almaktadır. Bu sistem sayesinde yolculara tüm seyahatleri boyunca İnternet erişimi sunulmaktadır. Yolcuların güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlayan ve Metro Turizm için özel olarak geliştirilen uydu takip sistem yazılımı ise, araçların uydudan anlık olarak takip edilmesini mümkün kılmaktadır.

 

Metro Class:

Birbirinden farklı araç modeline göre 46, 50 ya da 53 adet koltuk bulunan araçlardır. Bu araçların türümde ikili koltuk düzeni mevcuttur. Çift katlı Metro Class Extra araçlarda ise, 74 ya da 78 adet koltuk yer almaktadır. Bu araçların her koltuğunda, 8 adet kanaldan oluşan bireysel multimedya yayın sistemi bulunmaktadır. Bunlar arasında, 6 adet ulusal televizyon kanalı, gece – gündüz görüşlü yol kamerası ve 1 kapalı devre film yayın kanalı yer almaktadır. Otobüslerin her koltuğunda, VOD (video on demand) özelliğinde olmak üzere, toplam 5 adet vizyon filmi ve 2 adet belgesel yer almaktadır. Ayrıca her koltukta FM radyo, arama ve 25 kanala kadar kayıt yapabilme özelliği; 6 adet müzik kanalı; harici USB ve SD-MMC hafıza kartı giriş seçenekleri vardır. Bu sayede her yolcu, yanında getirdiği kendi USB belleğini kullanabilir ya da USB uyumlu cep telefonunu şarj etme şansına sahip olabilir. Metro Class araçlarında standart olarak yer bulan hizmetler arasında ayrıca, her koltukta 1000’e yakın yerli ve yabancı kategorilerde müzik arşivi ile wireless (kablosuz) İnternet erişim ağı da bulunmaktadır. 

 

Rent A Bus:

Metro Turizm, şehirlerarası yolcu taşımacılığının yanı sıra, müşterilerinin Türkiye genelindeki ve yurt dışındaki ulaşım planlamalarını da üstlenmiştir. “Rent A Bus” olarak adlandırılan bu hizmet, Metro Turizm’in müşterileri için ulaşım organizasyonları hazırladığı ve işin sorumluluğunu üstlendiği bir projedir. Buna göre Metro Turizm, sizin ya da misafirlerinizin otelden havaalanına, havaalanından otele transferlerini; kurumsal nitelikteki yerli ve yabancı şirketlerin bayi toplantısı ulaşımlarını; okul gezilerini; yurt içi ve yurt dışı tur operatörlerinin ulaşım operasyonlarını zamanında ve en iyi şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Metro Rent A Bus hizmetini ayrıntılı olarak incelediğimizde, altı ayrı kategoriye ayrıldığını görmekteyiz. Rent A Bus hizmeti, sizin ya da misafirlerinizin otel – havaalanı – otel ve şehirlerarası transferlerini, tam gün, yarım gün veya gece turlarını hızlı ve sorunsuz şekilde yapmaktadır. Bunun yanı sıra, yurt içi ve yurt dışı tur operatörlerinin ve seyahat acentelerinin ulaşım operasyonlarını (incoming & outgoing) zamanında ve en iyi şekilde yapılmasını sağlayan bir çözüm ortağıdır. Yine aynı şekilde, üniversitelerde ya da okullarda düzenlenen gezilerin veya club faaliyetlerinin güvenli bir şekilde, zamanında ve konforlu bir biçimde yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca sivil toplum kuruluşları, dernekler ya da kurumsal nitelikteki yerli ve yabancı büyük şirketlerin bayi ve üye toplantılarının ulaşım ve organizasyonları için en uygun araçlarını hizmete sunmaktadır. Geliştirdiği dev altyapısı sayesinde Türkiye’nin her yerinden, ülkenin uzak noktalarından biri olmasına rağmen Çanakkale’ye otobüs bileti dahi bulabilirsiniz. Profesyonel ya da amatör spor kulübü takımlarının ve seyircilerinin, düzenlenen müsabakalara ya da kamplara ulaşımlarını sağlamaktadır. Talep edildiği takdirde, bu kişilerin konaklama organizasyonları da Rent A Bus ekibinin uzman elemanları tarafından yapılmaktadır. Son olarak, genel ya da yerel seçim dönemlerinde kullanılan araçlar da, ihtiyaç dâhilinde Metro Turizm tarafından sağlanabilmektedir. Devletin ya da herhangi bir siyasi partinin; yerel yönetimlerin ya da belediyelerin her türlü organizasyonunda Metro VİP ulaşım hizmetleri sunulabilmektedir. 

Kurumsal olarak dinamik bir alt yapıya sahip olmanın getirdiği yenilikçilik anlayışıyla ve her zaman ilklerin öncülüğünü yapma hevesi ile hareket eden Metro Turizm, yolcularına hizmetin en özelini ve kalitelisini sunmak için çaba göstermeye devam etmektedir. 2012 yılını “Eğitim ve Kalite Yılı” olarak ilan eden Metro Turizm’de, personele yönelik eğitim çalışmaları da son hızıyla devam etmektedir. Yolcu memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için yapılan bu eğitim çalışmalarının kapsamında; kurumsal standartların yanı sıra, hizmet adımları ve hizmet yönetmeliği; görev tanımı; müşteri ilişkileri ve müşteri ile iletişim gibi konular ön plana çıkmaktadır. Metro Turizm’in eğitimleri arasında yalnızca kurumsal kimliğe yönelik çalışmalar değil, Metro Turizm yolcularının seyahatleri boyunca güvenli bir biçimde taşınması konusunda da eğitim çabaları devam etmektedir. Metro Turizm’in bu konuda verdiği eğitimler, özellikle otobüs kaptanları ile host ve hostesleri, yolcu güvenliği konusunda tam donanımlı hale getirmek için verilmektedir. Henüz yirmi yaşında olmasına rağmen hem şehirlerarası yolcu taşımacılığının inceliklerini kavrayabilen he

metro otobüs bileti al

metro otobüs bileti al

m de sektördeki mevcut yapıya yenilikler getirmeyi başarabilen bir firma olan Metro Turizm, Türkiye’nin en ücra köşelerine bile güvenli ve konforlu bir seyahat imkânını sunan nadir firmalardan biri konumundadır.

 

Metro Turizm Otobüs Biletlerini Sorgulayabilir, Metro Otobüs Firması Hakkında Bilgiye Ulaşabilir, Metro Online Otobüs Biletini Alabilirsiniz. Metro Bilet Fiyatlarını Öğrenmek İçin Bilet Arama Sisteminden Sorgulama Yapabilirsiniz.
http://www.onlineotobusbiletial.com

Bir Cevap Yazın

'