Warning: include(/home/onlineot/public_html/wp-content/themes/graphene/admin/ajax-handler.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/onlineot/public_html/wp-content/themes/graphene/admin/options-init.php on line 30

Warning: include(): Failed opening '/home/onlineot/public_html/wp-content/themes/graphene/admin/ajax-handler.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/onlineot/public_html/wp-content/themes/graphene/admin/options-init.php on line 30
KAMİL KOÇ ONLİNE BİLET AL » ONLİNE OTOBÜS BİLETİ AL

«

»

Ağu 24 2013

KAMİL KOÇ ONLİNE BİLET AL

KAMİL KOÇ ONLİNE BİLET

Kamil Koç Turizm sefer saatlerini internet üzerinden sorgulayabilirsiniz.
Kamil Koç Otobüslerini otobüs özelliklerini kalkış ve varış saatlerini
bunaların yanı sıra İsterseniz biletinizi rezervasyon yapabilir veya
Kredi Kartınızla online olarak Kamil Koç otobüs biletlerini alabilirsiniz

İnternetten Bilet alındığı taktirde Kamil Koç Turizmin size sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.
KAMİL KOÇ BİLET, KAMİL KOÇ BİLET AL, KAMİL KOÇ ONLİNE BİLET, KAMİL KOÇ OTOBÜS BİLETİ, KAMİL KOÇ SEFER SAATLERİ, KAMİL KOÇ SEFER SORGULAMA, otobüs bileti

Kamil Koç Otobüs Bileti

Kamil Koç otobüs bileti almak ve firmanın tüm seferlerini ve fiyatlarını görmek için yukarıdaki Ara butonuna tıklamanız yeterli!

Kredi Kartıyla Online Bilet Almak İçin Tıkla: http://www.onlineotobusbiletial.com

Kamil Koç Turizm LogoTürkiye’nin ilk otobüs firması olan Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş., kurucusu Kâmil Koç’un doğum yeri olan Pazarcık ile Bursa arasında manda arabalarıyla yük taşıyarak, taşımacılık yaşamına adım atmıştır. 1923’ten 1926 yılına kadar devam eden bu sürecin ardkamil koç

kamil koç otobüs bileti al

ından ehliyet alan Kâmil Koç, taşımacılık işine motorlu taşıtlarla yapmanın gerekli olduğunu düşünerek, 1926 model Fiat marka bir araba ile Bursa – Bilecik Karaköy Tren İstasyonu arasında yolcu taşımaya başlamıştır… 40 küsur yıl sürmüş olan istikrarlı ve kaliteli hizmet anlayışının bir ödülü olarak Kâmil Koç Turizm, 1969 yılında “A.Ş.” unvanını almıştır. Bugün Türkiye’nin en büyük 500 özel firması arasında yer alabilecek kadar büyük bir yapılanmayı başarmış olan şirket, yıllardan beri aralıksız sürdürdüğü yenilikçi uygulamaları sayesinde 86 yıldır “öncü” olma özelliğini korumaktadır.

Bugün birçok konuda olduğu gibi, teknolojik alanda da yenilikçiliğinden ödün vermeyen Kâmil Koç’un seyahatlerinde kullandığı otobüsler arasında, Setra 417 HDH, Setra S 415 HD, Man Neoplan, Starliner, Man Fortuna, Mercedes Travego ve Mercedes O403 gibi son teknolojili araçlar yer almaktadır.

Türkiye’nin çok sayıdaki il ve ilçesine düzenli olarak seferler düzenleyen Kâmil Koç, ülke genelinde hâlâ ciddi bir yolcu potansiyeli olduğunun bilinciyle yatırımlarına devam etmektedir. Son olarak Ocak 2012’de Çorum ilimize seferler düzenlemeye başlayan firmanın 120 çalışanı, bu hatta hizmet vermeye başlamış durumdadır. Çorum’un günümüzdeki yolcu potansiyelinin yanı sıra, değer taşıyan tarihî bir niteliği de bulunmaktadır. Çorum ilinin toprakları, tarihsel dönemlerin en başından bu yana insan yerleşimine tanık olmuştur. Kurulan ilk merkezî Anadolu siyasî birliği ve devleti, bu topraklardan çıkarak Anadolu’ya hükmetmiştir. Hititlerin başkenti Hattuşaş da Çorum ilinde yer almaktadır. Tarihî devirlere baktığımızda, Hattuşaş, Alacahöyük, İskilip ve daha birçok yerleşim bölgesinde yapılan arkeolojik kazılarda, binlerce yıl öncesine ait Kalkolitik ve İlk Tunç dönemlerine ait araç, gereç ve silahların kullanıldığı görülmektedir. Hititlere başkentlik yapmış olan Çorum’un tarihî değerinin farkında olan Kâmil Koç Turizm, Çorumlulara hak ettikleri konforlu ve güvenli seyahat için düğmeye basmıştır. Bunları yanı sıra şirket, Türkiye’de 2009 yılında başlattığı kiosk üzerinden bilet satışı konusundaki ilk ve tek karayolu yolcu taşıma şirketi olma özelliğini halen korumaktadır.

Kâmil Koç Otobüsleri’nin, Türkiye’nin kuzey, güney, iç ve batı bölümlerini kapsayan ve yalnızca il merkezlerine değil, ilçelere kadar da uzanan geniş bir güzergâh ağı mevcuttur. Türkiye’de yaklaşık 400 satış noktasında ve kendi bünyesinde istihdam ettirdiği ortalama 3700 personeliyle hizmet vermekte olan şirket, günde ortalama 400 otobüs ile 650 sefer düzenlemektedir. Günde ortalama 30.000 yolcu taşıyan Kâmil Koç, bir yılda yaklaşık 100 milyon km yol kat edilmektedir.

 

kamil koç otobüs bileti al

Her dönemde teknolojik yeniliklerin takipçiliğini yapmış olan Kâmil Koç Turizm’in bir diğer hizmet kolaylığı ise, İnternetten bilet satış ve bilet ayırtma seçenekleri sunmasıdır. Eğer online bilet satın alma işlemini İnternet üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız, www.obilet.com internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Üyelik sisteminde sizden istenen bilgiler arasında, adınız, soyadınız ve e-mail adresiniz yer alıyor. Kâmil Koç seyahatlerinizde birçok avantaj sunan ve para biriktiren hizmet olan oBilet Para’ya sahip olmak için ise ek bir ücret ödemeye gerek yok. Tamamen ücretsiz olan oBilet Para’ya, oBilet internet sitemiz üzerinden üye olarak ulaşabilirsiniz. oBilet üyeliği ile başlayan avantajların ilk adımında, yaptığınız her seyahatin ardından oBilet Para kazanırsınız ve biriken puanların karşılığında da ücretsiz yolculuk hakkı elde edersiniz. 1 oBilet Paranın nakit olarak karşılığı 1 TL’dir. oBilet Para, seyahat edilen güzergâh ücretinin % 7’sinin oBilet Para olarak biriktirildiği ve biriken bu puanlarla ücretsiz seyahat etme olanağı sunulan bir müşteri sadakat projesidir. Ayrıca bu üyelik ile alınan biletlerde indirim de uygulanabilir zaman zaman. Tabii, kişiye özel olan bu kartta biriken puanlarla ücretsiz seyahat etme hakkı da yalnızca kart sahibine aittir. Kazanılan her bir oBilet Para için bu parapunların son kullanım tarihi kazanıldığı tarihten itibaren 365 gündür. 365 gün içinde kullanılmayan puanlar, hesaplamaya dâhil edilmez; sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.

 

Kâmil Koç ile yolculuk

Gerek kalitesi, gerekse güvenli hizmet anlayışı sayesinde müşterilerinin güvenini kazanmış olan Kâmil Koç Turizm, bütün seyahatlerde müşterilerine standart hizmetler sunmaktadır. Konuklarına vermekte olduğu bu hizmetler arasında, ek ferdi kaza sigortası; televizyon ve müzik yayınları; yolcu bilgisayarlı interaktif hat; ambalajlı ve kaliteli ikramlar; tek kullanımlık başlık ve yastıklar; kesintisiz müşteri hizmetleri; isteğe bağlı diyet ikramlar ve telefonu açık tutma olanağı yer almaktadır. Ayrıca, aylık olarak yayınlanan “Yolculuk” dergisi de her yolcu koltuğunun arkasında yer almaktadır.

Türkiye’deki seyahat konfor standartlarının belirlenmesinde önemli bir yeri olan Kâmil Koç’un rahat hat seferleri, nitelikli ve konforlu olmasının yanı sıra, uygun fiyatlarıyla da ilgi görmektedir. Normal bilet fiyatları ile arasında genelde 2 ila 5 TL gibi fark olan bu hatlar, geniş koltuklara sahip olacak şekilde özel olarak üretilen Man Fortuna araçlarından oluşmaktadır. Ayrıca özel eğitimli personeli ile zengin ikram çeşitliliği de sunan bu seyahat seçeneği, yüksek güvenlikli oluşuyla da dikkat çekmektedir. Araçlar yarı otomatik pilota sahip olduğu için rampa çıkma, yokuş inme, viraj dönüşleri ve araç hızını sabitleme gibi işlemlerde sürücüsüne kolaylık sağlarken, yolculara da daha fazla güvenlik sunmaktadır. Şu anda firmanın 51 adet rahat hat aracı bulunmaktadır.

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş., yolcularına hizmette sınır tanımadığının bir göstergesi olarak, “yolcum nerede?” hizmetini hayata geçiren az sayıdaki otobüs firmalarından biridir. “Yolcum nerede?” hizmeti sayesinde, herhangi bir yakınını Kâmil Koç otobüslerine bindiren yolcu yakınları, yolcularının o anda nerede bulunduğunu İnternet aracılığıyla öğrenme ve harita üzerinden görebilme olanağına sahiptir. Kişinin bu konuda tek yapması gereken şey, yolcunun biletinde yer alan kalkış, varış ve hareket saatine ilişkin bilgileri, internet üzerinden sorgulamak.

 

Sosyal Nitelikli Projeler ve Sponsorluklar

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş., kurumsal kimliğinin bir gereği olarak ve kendine belirlemiş olduğu ilkelerden güç alarak, yalnızca şehirlerarası otobüs işletmeciliği alanında hizmet sunmakla yetinmemiş; sosyal nitelik taşıyan proje ve etkinliklere de destek vermeye özen göstermiştir. En üst düzey yönetiminden en alt seviyedeki personeline kadar, tüm çalışanları tarafından benimsenmiş olan ilkeleri doğrultusunda hareket eden firma, kurum içi eğitimlerine verdiği önemin benzerini, toplumsal hayatta da göstermektedir. Gerek küçük çocuklara yönelik, gerekse lise ve üniversitelerde eğitimlerini sürdüren öğrencilerin faaliyetlerine dönük etkinliklerde, onlara destek olmaya özen göstermektedir. Eğitim çağındaki gençlere sunduğu sponsorluk destekleri sayesinde, sayısız öğrencinin geleceğine ışık tutmaktadır.

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş., çocuklara yönelik olarak geleneksel çocuk resim yarışmaları ve boyama şenlikleri düzenlemektedir. Düzenlenen boyama etkinliklerinin amacı, çocuklara resim yapma yeteneklerini keşfetme olanağı sunmaktır. Kâmil Koç ayrıca, Bursa’daki ilköğretim öğrencileri arasında her yıl düzenli olarak resim yarışmaları da organize etmektedir. Eğitime ve gençlere verdiği önemi gösterecek şekilde, sponsorluk faaliyetlerine belirli bir bütçe ayırmaktadır. Türkiye genelindeki lise faaliyetlerine; üniversitelerin bilimsel etkinliklerine; öğrenci şenliklerine ve uluslararası festivallere sponsorluk olarak destek vermektedir.

Kurumsal olarak “insan” temelli hizmet anlayışını benimseyen Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş., kurumsal kimliğini ve prestijini bugünlere taşıyan; gelecek kuşaklara da miras olarak bırakacağı toplam on iki maddelik prensip listesini, çalışmalarında kılavuz olarak kullanmaktadır. Yenilikçi ve dinamik bir ekip ruhuyla yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet verme ilkesiyle yola çıkan şirket, “önce insan” anlayışı çerçevesinde, çalışanlarıyla bir bütünlük sağlamaktadır. Haksız kazanca prim vermeden ve haksız rekabete neden olmadan çalışmalarını sürdürmeyi; kanun ve kurallara saygılı olmayı ve tekelleşmeye karşı durarak, fırsatçılığı ve sömürüyü reddetmeyi ilke edinmiştir. Temel ve meslekî ahlâk anlayışını ticari kazancın önünde tutarak, eğitimi ve kaliteyi bir yaşam biçimi olarak belirlemektedir. Geçmişi ve geleceği aynı potada birleştirerek, araştırma ve soruşturmaya önem vermektedir. Ayrıca herkese ve her kesime adil davranmayı ilke edinen Kâmil Koç, toplumsal olaylara duyarlı davranmakla birlikte, her zaman “ilkelerin öncüsü ve ilklerin koruyucusu” olmayı hedeflemektedir.

Bir Cevap Yazın

'